Elektronikai műszerész, háztartásigép-szerelő

  • Cég neve

    MULTIKOMPLEX Budapest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Mansfeld Péter utca 27.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Készülékek javítása, üzembe helyezése, beállítása
  • Szükséges alkatrész igények felmérése, rendelése

Elvárások

  • elektronikai szakirányú végzettség vagy szakirányú végzettség nélkül hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság, precizitás
  • készség a csapatmunkára

Előnyt jelent

  • Szervizes tapasztalat előny

Amit kínálunk

Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
Versenyképes jövedelem
Cafeteria rendszer
Dolgozói vásárlási kedvezmény a cég termékeiből

Céginformáció

  • MULTIKOMPLEX BUDAPEST KFT – ”a páraelszívók szakértője”
  • Cégünk fő profilja háztartási páraelszívók forgalmazása 1995 óta.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.